poniedziałek, 14 września 2015

53. Granice otwarte na...

Nad tym postem myślałam już od dłuższego czasu. Miałam jednak co do niego duuuże wątpliwości, bo to dość... Hm... Kontrowersyjna sprawa.

Oczywiście chodzi o sprawę emigrantów, którzy pchają się na siłę do Europy. Tak, tak. Jestem ta wredna, bezuczuciowa, cholerna pizda która jest PRZECIW! Jednak każdy normalny wie, że jest kilka faktów, które nie sprzyjają Polsce przyjmowania uchodźców. Kto ich nie zna... Jest nienormalny.

Po pierwsze

Jak wiadomo, to muzułmanie. Nie ma w tym oczywiście nic złego, niech se wierzą w Allaha czy w co tam. Jednak podstawą ich wiary to zabijanie tych, którzy w Allaha nie wierzą, zwłaszcza uwzięli się na biednych katoli :( No więc, biorąc pod uwagę, że Polska to kraj katolicki, mamy mieszankę wybuchową. Patrzcie, oni chyba się zakochali we wszystkim, co bombowe...


Po drugie

Polacy się na to nie zgodzili. Pewnie gdyby zrobiono na ten temat referendum (przynajmniej nie za 100 mln złotych, jak ostatnie, na które poszły tłumy, bo frekwencja wyniosła... O Allahu.. 7%!!! Zostało nam to narzucone przez UE z cudownymi, tolerancyjnymi, o gołębim sercu Niemcami na czele. A wiadomo, jak Niemcy, to Pani Merkel. A jak Pani Merkel to nie mogło zabraknąć oczywiście naszego kochanego byłego premiera, Pana Tuska! Czyli Polska przyjmie uchodźców wbrew woli większości. No, to możemy szykować się na to,że wychodząc z domu, trzeba będzie spieprzać od razu z  powrotem. 


Po trzecie

Za ten nasz biedny rząd chce ich wyżywić?? No jasne, ja rozumiem, pieniądze z Unii, wszystko pięknie ładnie. Ale chałpy to im już Unia nie wybuduje. Poza tym, nawet jeśli to na NASZEJ ziemi. Hmm... Polacy żyją w biedzie, a rząd chce wydawać pieniądze na uchodźców (wśród których zresztą zapewne są dżihadyści, tak a propos)? Rządu to ja nigdy nie ogarniałam, ale obecnego rządu to chyba nie tylko tępe strzały nie potrafią ogarnąć.


Unia narzuca nam przyjęcie uchodźców, a my nie umiemy się przeciwstawić. Rząd tylko przebiera nogami, bo albo narażą się Unii, albo Polakom. Nie wszystkim, rzecz jasna. Ale dlaczego my mamy przyjmować osoby, które nas wyzabijają? Dlaczego mamy przyjmować emigrantów, kiedy nie jesteśmy w stanie zapewnić im godnego życia (umówmy się, w Polsce nigdy godnego życia nie będzie: jaka by partia nie rządziła w Polsce (PO czy PiS) i tak połowa Polaków będzie niezadowolona)? Wreszcie, dlaczego rząd nigdy nie liczy się z obywatelami? A niby w nazwie mają"obywatelska'..


Teraz to chyba ja się zabawię w emigrantkę i spierdalam na Węgry. Tam przynajmniej mają swoje zdanie, a rząd na serio myśli o bezpieczeństwie obywateli!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz