wtorek, 22 marca 2016

55. W imię tolerancji

Witajcie!

Bardzo przeżyłam to, co zdarzyło się w Brukseli. Jednak nadal mam swoje stanowisko!

Wiem, to polityka, ale teraz nie mogę już milczeć.

Polacy nie zgadzają się na imigrantów!!


Prawda jest taka, że Europa teraz cierpi na własne życzenie. Dobrze wiedzieli, że mogą tam być bojownicy Państwa Islamskiego, a mimo to nie pomyśleli nawet, żeby kontrolować przybyszów. Mało tego, jeśli ktoś chciał już ich wylegitymować, spotykał się z atakiem ze strony Unii i wszystkich pro-imigranckich organizacji.

Szanowna Pani Merkel zapraszała imigrantów. Gdyby jeszcze do Niemiec, to ok. Ale nie! Co tam Niemcy, niech przylezą do całej Europy! Pani Merkel zapomniała, że nie wszystkie państwa dadzą sobą rządzić.

Panie Schultzu, nadal chce Pan nakładać kary pieniężne na państwa, które powiedziały NIE unijnej polityce migracyjnej? Nadal będzie Pan atakować Polskę, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Zmieniła się władza, to i nastawienie się zmieniło. A Polacy już od dawna mają dość Unii Pseudo-Europejskiej.

Węgry, a zwłaszcza Viktor Orban, byli atakowani za budowanie murów z drutów kolczastych, żeby imigranci bezprawnie nie włazili na ich teren. Nie poddali się, mimo ujadania całej unijnej "elyty intelygencyjnej". Teraz chyba dziękują Komuś tam na górze.


Powiem szczerze, że po poprzedniej władzy nie spodziewałam się niczego innego. Wiadomo, Pan Tusk na ciepłej posadzce w Unii, dzwoni do Pani Kopacz, każe przyjąć imigrantów, no a ta się zgadza. Rządem Polskim byli tylko z nazwy. Pominę tu fakt, że Pani Kopacz została premierem tylko dlatego, że Pan Tusk wyemigrował do Brukseli na cieplejszy stołeczek.

Obecna władza jednak zaskoczyła mnie po całości. Pan Kaczyński, który tak głośno krzyczał, że żadnych imigrantów Polska za władzy PiS-u nie przyjmie. Teraz nagle polubił przybyszów? 


Szanowna Pani Premier, jeśli, tak jak Pani deklaruje, naprawdę zależy Pani na Polakach, to niech Pani odwoła przyjęcie imigrantów!


Kolejna sprawa. W tym roku w Polsce odbywa się szczyt NATO oraz Światowe Dni Młodzieży. Przejdę od razu do tego drugiego. Otóż wiadomo, że zjedzie się tu mnóstwo ludzi z całego świata, Polskie służby nie są w stanie opanować tego wszystkiego, bądźmy szczerzy. Zatem narażamy się na ogromne niebezpieczeństwo. Pominę, że Papież będzie miał ochronę, ale ona może nic nie dać. Jana Pawła II ochrona nie obroniła przed kulą z rąk Ali Agcy.


Ludzie! Obudźmy się wreszcie!! Europa płaci na własne życzenie, ale my nie musimy! W Konstytucji jest napisane, że to Polacy rządzą we własnym kraju. Rząd to tylko przedstawiciele, garstka ludzi, którym dano wotum ufności. Z obecnego rządu na dzień dzisiejszy można ufać już tylko KUKIZ'15. Jako jedyni żądają referendum w sprawie imigrantów. Jako jedyni chcą zapytać obywateli, co na ten temat myślą!! To dla mnie wystarczający powód, aby stać za nimi murem!


Droga Unio Europejska. Polska i Węgry są dla Was niewygodne, bo my nie damy sobie w twarz pluć. Od wiek wieków Polacy udowadniali, że nawet w najgorszych momentach są w stanie walczyć o swoją ojczyznę. Dziś nie jest inaczej.

Żądam referendum na temat przyjmowania przez Polskę imigrantów. Niech rząd ma czarno na białym, jakie jest nasze stanowiska. Manifestacje antyimigracyjne nic Wam nie dają do myślenia? No to w takim razie obywatele, którzy dali Wam samodzielne rządy żądają referendum.


Wszystko jest robione w imię tolerancji. W imię pomocy "biednym ludziom". Szkoda tylko, że Ci biedni ludzie nas zamordują, zabiją, zgwałcą, pourywają nam głowy. Nie generalizuję, ale fanatycy są w stanie nawet wysadzić się w powietrze. Wszystko w imię religii. Koran ma kilkanaście, bądź kilkadziesiąt wersów, nawołujących do przemocy. Każdy innowierca nie ma prawa żyć. Nie wierzycie? Posłuchajcie Miriam Shaded :)

Popieram organizacje narodowościowe. Tylko one umieją walczyć o swoje, umieją walczyc o Polskę i Polaków.

Do Krakowa w lipcu nie pojadę za żadne skarby świata. Wolę spokojnie sobie żyć. Papież? Widziałam Go nie raz w telewizji. Jestem osobą wierzącą, ale nie mam zamiary ginąc w imię tolerancji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz